Yönetim Kurulumuz

Anasayfa » Yönetim Kurulumuz

Yönetim Kurulumuz

Türkiye’nin sağlık alanında en iyilerinden olmayı hedefleyen 1996 Yılında Eren Gazi Tıp Merkezi olarak Küçük Bakkalköy de hasta kabulüne başlayan kurumumuz 2014 yılı itibari ile Eren Hastane olarak yoluna devam etmektedir.
Herkes için Sağlık; felsefesiyle yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmayı hedefleyen kurumumuz her gün daha da yenilenerek hedeflerine ulaşmayı devam ettirmektedir. Alanında uzman çalışanları, hasta odaklı üstün hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getiren Eren Hastanesi olarak hastanemizde Sağlık Bakanlığının belirlediği standartlarda KaliteYönetim Sistemi uygulanmaktadır. Alanında en profesyonel ekipleri ve gelişmiş teknolojisiyle 2020 yılında sağlık turizmi yetki belgesi alarak yurt dışından hasta kabulüne başlayan hastanemiz gün geçtikçe hizmet düzeyini üst sınırlara taşımaya devam etmektedir.
Sağlıklı yaşamak, sağlık hizmetlerinden eşit derecede faydalanmak herkesin en temel hakkıdır ilkesiyle Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden hasta misafir ederken, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, gelişmiş teknolojimizle sağlık standartlarını yükseltmek konusunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Daha sağlıklı bir Dünya için çıktığımız bu yolda “herkes için sağlık” demeye ve yaşama değer katmaya devam ediyoruz.
Yönetim Kurulu Başkan V.
İdari Koordinatör:
Uzm. Dr. Öznur Eroğlu Ermiş

İletişim Formu

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz